Koło Naukowe Modelowania Finansowego

kontakt: knmf@student.agh.edu.plProjectTRADER

Listopad rozpoczniemy od konkursu jakiego jeszcze nie było! ProjektTRADER, bo o nim mowa startuje już wkrótce. Zapraszamy na szkolenie 5 listopada 2014 o 18:30 w Sali 103, w budynku A3/A4  na Wydziale Matematyki Stosowanej AGH, które poprowadzi Pan Marcin Tuszkiewicz z Investio.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Marią Kurpiel - III rok WMS e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Sekcja Metod Aktuarialnych

a1


Sekcja Metod Aktuarialnych skupia osoby zainteresowane zastosowaniem matematyki w ubezpieczeniach, a także przygotowujące się do zdawania egzaminów aktuarialnych.

W ramach sekcji studenci poszerzają swoją wiedzę z rachunku prawdopodobieństwa, matematyki ubezpieczeń na życie, statystyki matematycznej jak i matematyki ubezpieczeń majątkowych.

 

Spotykania odbywają się co tydzień, aby rozwiązywać zadania z kolejnych egzaminów aktuarialnych z ubiegłych lat. Uczymy się wzajemnie od siebie, konsultując ze sobą rozwiązania problematycznych zadań, czy też wygłaszając referaty.


 

Piguła Informacji Giełdowych

  

PIGUŁA INFORMACJI GIEŁDOWYCH, jest projektem realizowanym od początku semestru zimowego 2013/2014. Osoby, które wyraziły chęć wzięcia udziału w nim, otrzymują co tydzień ( docelowo na koniec tygodnia) na swoje skrzynki mailowe, plik PDF wraz z informacjami giełdowymi, finansowymi a także gospodarczymi z całego świata.  

 


 

Szkolenie Hedge Funds Universe

Szkolenie Hedge Funds Universe – Analiza Funduszy Hedgingowych jest programem składającym się z dziesięciu kilku godzinnych modułów. Program z dużą dozą wnikliwości oraz przykładów z rynku, wprowadza w świat funduszy hedgingowych, panujących tam założeń, regulacji, struktur oraz strategii inwestycyjnych.  Uczestniczy otrzymują solidną wiedzę oraz praktyczne umiejętności służące do analizy głównych strategii inwestycyjnych stosowanych przez fundusze inwestycyjne.

Więcej szczegółów na temat samego szkolenia znajduje się na stronie: http://dobreszkolenia.guova.com/

 

 

 

NASI PARTNERZY

WYDARZENIA

Maj 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Joomla templates by Joomlashine