IX Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej – Podsumowanie

W dniach 16-17 kwietnia odbyła się konferencja po raz pierwszy całkowicie online. W sumie odwiedziło nas pond 200 osób. W jednym momencie udało nam się zgromadzić ponad 80 osób.

Bardzo dziękujemy, że byliście z nami i mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście, a zarazem wynieśliście wiele przydatnej wiedzy.

Poza wykładami ekspertów na zakończenie drugiego dnia konferencji odbył się studencki konkurs referatów. Był on na bardzo wysokim poziomie i cieszył się sporym zainteresowaniem publiczności.

A oto podium konkursu:

Konkurs referatów nie był jedynym konkursem, który towarzyszył nam w ten konferencyjny weekend. Uczestnicy mogli podzielić się z nami zdjęciem, które ukazuje w jaki sposób oglądają konferencję. Najbardziej kreatywni otrzymali limitowany oficjalny kubek konferencji.

Podczas konferencji odbywała się również strefa karier z UBS na discordzie. Mamy nadzieję, że osoby, które skorzystały z pomocy ekspertów z UBS są zadowolone, a wiedza którą uzyskały pomoże im podczas rekrutacji na wymarzone stanowiska.

Poniżej kilka screenów z konferencji.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy w przyszłym roku. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli się spotkać bezpośrednio w Krakowie.

Aby być na bieżąco zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku: ⤵️⤵️⤵️

2021-04-19T18:30:14+02:0019 kwietnia, 2021|