V KKMF – Dodatkowe Informacje2018-08-22T12:58:05+02:00

Poniżej znajdziecie kilka przydatnych informacji dotyczących Konferencji:

 1. Z racji, że w tym roku obchodzimy mały jubileusz:  V edycja Krakowskiej Konferencji Matematyki Finansowej udało nam się przygotować małą niespodziankę. Rozpoczęcie Konferencji odbędzie się w Auli Głównej AGH w budynki A0 (adres: al. Adama Mickiewicza 30, 30-059 Kraków).
  W tej sali co rok wręczane są dyplomy magisterskie, oraz odbywają się najważniejsze wydarzenia AGH, dlatego jesteśmy zaszczyceni mogąc rozpocząć naszą Konferencję w tak znakomitym miejscu.
 2. Popołudniowa sesja piątkowych wykładów (Blok Firm) odbędzie się w sali audytoryjnej budynku U2. Rozpoczęcie o godzinie 15:00.
 3. Warsztaty Tematyczne odbędą się w salach wykładowych budynku B7 oraz A3-A4 (Wydział Matematyki Stosowanej AGH). Do każdej grupy przypisana będzie osoba która zaprowadzi wszystkich na miejsce.
 4. Wszystkie sobotnie wykłady odbędą się w budynku U2. Zapraszamy od samego rana na wykłady z Bloku Biznesowego, start godzina 9:30.
 5. Konkurs Studenckich Referatów oraz zakończenie Konferencji odbędzie się w budynku B7, Wydział Matematyki Stosowanej AGH. Rozpoczynamy o  11:00.

Imprezy towarzyszące:

 1. Wieczór Gier Planszowych odbędzie się w pubie: AFK eSports & Gaming Cafe (Toruńska 5, Kraków). Każdy będzie miał okazje zagrać w najbardziej znane i lubiane gry towarzyskie, co pozwoli nam się lepiej poznać i nawiązać nowe znajomości. Rozegrane zostaną mini turnieje z nagrodami. Zapraszamy na super zabawę od godziny 20:30. Wieczór gier współorganizuje Koło Naukowe Matematyków Dyskretnych ŻMIRŁACZ.
 2. W sobotę, jak co roku, zapraszamy na imprezę integracyjną do Klubu Studenckiego Gwarek(Reymonta 17, 30-001 Kraków). Na pierwszych 130 osób czeka darmowe Piwo. Zapraszamy  już na godzinie 21:00. Podczas imprezy czekają na Was konkursy z nagrodami i szalona zabawa do białego rana.
 3. W piątek w klubie studio odbędzie się koncert Orkiestry Reprezentacyjnej AGH. Poniżej znajduje się link z wszystkimi szczegółami:
  http://www.agh.edu.pl/wydarzenia/info/article/orkiestra-reprezentacyjna-agh-koncertowo-uczci-swoje-15-urodziny/