VII KKMF – Patroni Medialni2018-08-21T23:20:08+02:00

Przedstawiamy oficjalnych Partnerów Medialnych VII Krakowskiej Konferencji Matematyki Finansowej

Portal dlastudenta.pl powstał w 2003 roku. Początkowo skierowany był do wrocławskich studentów jednak szybko rozrósł się na skalę ogólnopolską.
Dzisiaj z portalu korzysta około 43.000 użytkowników, którzy mogą znaleźć informacje m.in w takich działach jak m.in.: Praca, Studia, Stancje, Kultura, Rozrywka, Informator Miejski. Portal współpracuje z wieloma instytucjami i chętnie wspiera inicjatywy studenckie, wydarzenia kulturowe, imprezy sportowe, eventy naukowe itp., a jego celem jest prezentowanie aktualnych informacji nie tylko studentom w Polsce i za granicą, ale również absolwentom.

www.dlastudenta.pl/

 

Podaj Dalej to ogólnopolski magazyn wydawany w nakładzie 65 000 egzemplarzy, trafiając tym samym do 75 polskich uczelni. Podaj Dalej skupia uwagę czytelników na na możliwościach jakie daje rynek pracy w Polsce i za granicą oraz ukazuje sposoby bycia atrakcyjnym dla przyszłego pracodawcy. Wspiera również przedsiębiorcze i innowacyjne pomysły na własny biznes, aktywność studencką oraz ciekawe, tętniące życiem wydarzenia.

www.podajdalej.info.pl/

 

KarierawFinansach.pl to serwis skierowany zarówno do profesjonalistów z branży finansowej, jak i do studentów oraz absolwentów stawiających pierwsze kroki na rynku pracy. W serwisie można znaleźć informacje na temat aktualnych ofert pracy, staży, praktyk i szkoleń, odnaleźć profile pracodawców, informacja o targach pracy, opisy stanowisk i kwalifikacji zawodowych w finansach, porady, dotyczące pisania CV oraz wiele, wiele więcej.

www.karierawfinansach.pl/