XI KKMF – Informacje2024-02-21T13:33:45+01:00

Wszystkie osoby, które interesują się światem finansów zapraszamy do wzięcia udziału w XI Krakowskiej Konferencji Matematyki Finansowej. Tegoroczne wydarzenie odbywa się pod patronatem Dziekana Wydziału Matematyki Stosowanej AGH dra hab. Jerzego Stochela, prof. AGH. W tym roku Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia w budynku U2 Akademii Górniczo – Hutniczej.

Zarówno w pierwszy jak i drugi dzień konferencji swoim doświadczeniem podzielą się z nami osoby pracujące na co dzień w działach zajmujących się m.in. modelowaniem ryzyka w znanych firmach międzynarodowych. Będzie to świetna okazja do spotkania z przyszłymi pracodawcami.

Pierwszego dnia w godzinach popołudniowych poruszymy tematy związane z szeroko rozumianymi inwestycjami, natomiast drugiego dnia zagłębimy się w świat biznesu.

Drugi dzień Konferencji zakończymy Konkursem Referatów Studenckich. Gorąco zachęcamy do wzięcia w nim udziału, ponieważ jest to świetna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności oraz wygrania wspaniałych nagród.

W przerwach między wykładami uczestnicy będą mogli poczęstować się słodkimi przekąskami, pyszną kawą i herbatą, a także porozmawiać z pracownikami znanych instytucji finansowych.

Na zakończenie konferencji planujemy spotkanie integracyjne, na którym uczestnicy będą mogli poznać się lepiej i nieco się odprężyć.

Więcej informacji wkrótce!

Wszelkie pytania prosimy kierować
na adres e-mail: xi-kkmf@agh.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!