IX KKMF – Informacje2022-12-20T23:29:06+01:00

Już od 10 lat Koło Naukowe Modelowania Finansowego realizuje swój największy projekt, czyli Krakowską Konferencję Matematyki Finansowej. Nie inaczej będzie w tym roku.

Już teraz chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na wydarzenie, które pogłębi Waszą wiedzę z zakresu finansów, które pozwoli spotkać prawdziwych pasjonatów tej dziedziny i które pozwoli Wam nabrać praktycznych umiejętności . Wszystko to zapewni Wam IX Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej, która odbędzie się w jeden z kwietniowych weekendów 2021 roku całkowicie online na platformie zoom.

Pierwszy dzień konferencji rozpoczniemy Blokiem Naukowym. W jego trakcie zostaną wygłoszone wykłady z zakresu teoretycznej matematyki finansowej wskazujące również na jej zastosowania w praktyce.

Po nim nastąpi Blok Naukowo-biznesowy.

Dzień zakończymy Blokiem Giełdowo-naukowym, który przybliży nam tajniki inwestowania.

Drugiego dnia konferencji będziemy mogli uczestniczyć w Bloku Biznesowym. Będzie to świetna okazja do spotkania z przyszłymi pracodawcami. Swoim doświadczeniem podzielą się z nami m.in. osoby pracujące na co dzień w działach zajmujących się modelowaniem ryzyka w znanych firmach międzynarodowych.

W drugiej części dnia będzie można zobaczyć wykład należący do Bloku Giełdowego.

Po którym odbędzie się konkurs referatów. W tym roku zapisy otworzymy również dla osób ze studiów doktoranckich, a także absolwentów, którzy zakończyli studia w ostatnich latach. Szczegóły na ten temat pojawią się już wkrótce.

Drugi dzień zakończymy rozstrzygnięciem konkursu referatów.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: knmf@student.agh.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Harmonogram

Tematy wykładów

Prelegenci

Partnerzy

Konkurs studenckich referatów