VIII KKMF – Informacje2022-12-20T23:25:27+01:00

Już od 8 lat Koło Naukowe Modelowania Finansowego realizuje swój największy projekt, czyli Krakowską Konferencję Matematyki Finansowej. Nie inaczej będzie w tym roku.

Już teraz chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na wydarzenie, które pogłębi Waszą wiedzę z zakresu finansów, które pozwoli spotkać prawdziwych pasjonatów tej dziedziny i które pozwoli Wam nabrać praktycznych umiejętności . Wszystko to zapewni Wam VIII Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej, która odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2019 roku w pawilonie U2 Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, ul. Reymonta 7.

Pierwszy dzień konferencji rozpoczniemy Blokiem Naukowym. W jego trakcie zostaną wygłoszone wykłady z zakresu teoretycznej matematyki finansowej wskazujące również na jej zastosowania w praktyce. Po nim nastąpi Blok Giełdowy w trakcie którego będziemy mogli zgłębić tajniki rynków finansowych. Kolejnym elementem pierwszego dnia będą Warsztaty Tematyczne. Wśród nich znajdziemy między innymi szkolenia z zakresu VBA, R, czy Python’a.

Drugiego dnia konferencji będziemy mogli uczestniczyć w Bloku Biznesowym. Będzie to świetna okazja do spotkania z przyszłymi pracodawcami. Swoim doświadczeniem podzielą się z nami m.in. osoby pracujące na co dzień w działach zajmujących się modelowaniem ryzyka w znanych firmach międzynarodowych.

Trzeci dzień konferencji poświęcimy na przeprowadzenie konkursu studenckich referatów. W tym roku zapisy otworzymy również dla osób ze studiów doktoranckich, a także absolwentów, którzy zakończyli studia w ostatnich latach. Szczegóły na ten temat pojawią się już wkrótce.

Jak co roku planujemy również przeprowadzić spotkania integracyjne – zarówno w piątek jak i w sobotę – na których uczestnicy będą mogli poznać się lepiej i odprężyć się po całym dniu.

W przerwach między wykładami uczestnicy będą mogli posilić się kanapkami, gorącą kawą i herbatą, a także słodkimi ciastkami.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: knmf@student.agh.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Harmonogram

Prelegenci

Tematy wykładów

Warsztaty tematyczne

Konkurs studenckich referatów

Partnerzy

Prezentacje prelegentów